Умови використання


Правила користування сайтом WWW.PTP.UA

 

Загальні положення.

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від користувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх дотримання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.
 3. Всі права на будь-які матеріали та інформація, що містяться на сайті, захищені у відповідність з українським та міжнародним законодавством про авторське право і суміжні права, законодавством про захист знаків для товарів і послуг, спосіб ведення бізнесу.
 4. Матеріали, відмічені знаком «Реклама» публікуються на правах реклами.
 5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думки авторів статей, коментарів, блогів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією адміністрації сайту.
 6. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом.

 1. Користувачем сайту може стати кожен, хто пройде процедуру реєстрації та авторизації.
 2. Тільки зареєстровані користувачі, які пройшли процедуру реєстрації та авторизації юридичної особи мають можливість користуватися повним функціоналом сайту.

На сайті заборонено:

 1. Порушення чинного законодавства України, в тому числі, але не виключно: заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.
 2. Прямі та непрямі образи кого-небудь, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, в тому числі за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.
 3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.
 4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до інших користувачів сайту.
 5. Публікація інформації, метою якої є або може бути навмисне провокування різкої реакції інших користувачів.
 6. Реклама (Не узгоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.
 7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
 8. Категорично заборонено «флуд» (множинне повторення текстових заготовок).

Модерування інтерактивних ресурсів:

 1. У разі наявності інтерактивних ресурсів (коментарі, форуми, блоги і т.д.) останні є постмодерованими. У разі, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
 2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
 3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.
 4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, зазначену в контактах сайту.

 Модерування торгових операцій:

 1. Адміністрація сайту має право в будь-який момент заблокувати (відключити доступ до фунцкіоналу сайту повністю або частково) якщо на думку адміністрації користувач за участі в торгах використовує методи торгівлі, спрямовані на штучне завищення ціни або на зрив торгів.
 2. Адміністрація сайту має право заблокувати будь-якого користувача, який будь-яким способом пов'язаний або може бути пов'язаний з несумлінним покупцем, який хоча б один раз відмовився від викупу товару в торгах, за якими такий покупець став переможцем.

В такому випадку Адміністрація сайту має право:

 • виділяти (текстом і / або графічно) такого недобросовісного покупця і / або користувачів, які будь-яким чином пов'язані з таким покупцем і / або будь-якого іншого покупця і / або продавця, які будь-яким чином пов'язані з таким несумлінним покупцем, для інших користувачів сайту як несумлінного з рекомендаціями співпраці за 100% передоплатою;

і / або

 • давати доступ такому недобросовісному покупцеві і / або користувачам, які будь-яким чином пов'язані з таким покупцем і / або будь-яким іншим покупцем і / або продавцем, які будь-яким чином пов'язані з таким несумлінним покупцем, тільки після внесення гарантійного внеску на рахунок продавця перед початком торгів.

Прикінцеві положення

 1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в ці правила. Зміни вступають в силу з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.
 2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом користувача, який систематично порушує ці правила.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
 4. Адміністрація завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
 5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив.