Правила акредитації


Щоб отримати доступ до закритої частини РТР та участі в Торгах вам необхідно зробити наступні кроки:

    Крок 1.  Реєстрація користувача.
Натиснувши на кнопку «Реєстрація» на головній сторінці сайту ви потрапите на сторінку для реєстрації користувача. Вкажіть прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, електронну пошту, введіть пароль та підтвердження паролю. На цій же сторінці ознайомтесь з умовами Договору оферти та натисніть «Погоджуюсь з вищевикладеним»,  та «Зареєструватись».
Після цього на вашу електронну пошту прийде лист для активації акаунту, за допомогою якого ви зможете увійти на сайт (натиснувши кнопку «Вхід» на головній сторінці сайту).

    Крок 2.  Реєстрація юридичної особи або фізичної особи-підприємця.
В меню «Особистий кабінет» оберіть поле «Юридичні особи». Після цього ви потрапите на сторінку, на якій зможете додати юридичну особу або фізичну особу-підприємця. Заповніть всі поля. Оберіть роль для вашої юридичної особи: «Продавця» та/або «Покупця» при проведенні Торгів. В подальшому ви зможете змінити ці ролі.

    

У разі прийняття рішення про відмову в Акредитації, на вашу електронну пошту прийде повідомлення про відмову в Акредитації із зазначенням підстав відмови. Після усунення зазначених підстав ви маєте право повторно подати заяву на Акредитацію.
Ваша Акредитація може бути тимчасово призупинена, якщо ви внесли зміни до реквізитів юридичної особи на сайті, але не надіслали документальне підтвердження Оператору РТР.  Акредитація буде відновлена у дводенний термін від дня надходження документального підтвердження внесених змін на електронну пошту Оператора РТР info@ptp.ua
Ваша Акредитація може бути призупинена або анульована Оператором РТР у разі порушення зазначеною особою Договору оферти, Правил ЕТМ, Договору послуг або порушення договірних зобов'язань, що виникли за результатами проведення Торгів. В такому випадку Договір послуг вважається розірваним.